Zgorzelec Okrzei

Nowa inwestycja
Zgorzelec ul. Okrzei
Mieszkania i lokale usługowe

Zgorzelec Scultetusa

Inwestycja zakończona
Zgorzelec ul. Scultetusa
Ostatnie 4 mieszkania

Strachocinska96

Inwestycja zakończona
Wrocław ul. Strachocińska 96
Ostatnie 2 mieszkania


AK FUTURE to firma deweloperska specjalizująca się od 2001 r. w budownictwie kameralnych budynków wielorodzinnych. Cały czas doskonalimy starania, by nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Do współpracy angażujemy wyłącznie renomowanych i sprawdzonych wykonawców robót budowlanych, architektów i inżynierów, posiadających długoletnie doświadczenie zawodowe. Równie starannie dobieramy tereny pod budownictwo mieszkaniowe, uwzględniając wszystkie kluczowe czynniki tak, aby kupione u nas mieszkanie zapewniło duży komfort życia na wiele lat.
Służymy także pomocą w całym procesie zakupu mieszkania – od wyboru lokalu aż po jego wykończenie. W ramach negocjacji umowy zawsze dążymy do rozwiązania, które będzie korzystne dla obu stron. Staramy się, aby nasze projekty dawały możliwość dostosowania mieszkania do wizji i wymagań Nabywcy. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji, dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta.
Nasze mieszkania przystosowane są do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, nie posiadają barier architektonicznych. Jest to idealne rozwiązanie dla seniorów lub ludzi z niesprawnością ruchową.


DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS MIESZKANIE?
1. Nasze nowe budynki spełniają wymagania najwyższych klas energetycznych (EP) w oparciu o wprowadzane od 2015 r. obowiązkowe świadectwa energetyczne poszczególnych lokali mieszkalnych.
2. W cenach, które oferujemy otrzymują Państwo nowy budynek wykonany z najlepszych materiałów stosowanych obecnie w budownictwie:
3. Jest to dobra lokata kapitału z uwagi na fakt, że nieruchomości w Polsce są jeszcze relatywnie tańsze w stosunku do cen mieszkań obowiązujących w innych państwach Unii Europejskiej
4. Nowe budynki budowane według najnowszych rozwiązań inżynierskich odznaczają się długą żywotnością, energooszczędnością, a także są przyjazne środowisku.
5. Bieżące opłaty eksploatacyjne są stosunkowo niskie w porównaniu do mieszkań z rynku wtórnego, które wymagają dużych nakładów na fundusze remontowe i ogrzewanie.
6. Kupując nowe mieszkanie u dewelopera nie płaci się podatku PCC-1 wynoszącego 2% od wartości nabytego mieszkania. Na rynku wtórnym opłata ta jest pobierana u notariusza.
7. Koszty zakupu nieruchomości po wejściu Polski do strefy monetarnej EURO najprawdopodobniej wzrosną.
8. Rata za zakup nowego mieszkania w kredycie preferencyjnym jest porównywalna z czynszem za wynajem mieszkania.
9. Mieszkania są realizowane w standardzie deweloperskim, co umożliwia przyszłym lokatorom wykończenie ich zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.
10. Dzięki nowoczesnemu podejściu do realizacji inwestycji mieszkania maja możliwość zainstalowania systemów inteligentnego sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz urządzeniami elektrycznymi.
11. Mieszkańcy tworzą wspólnotę mieszkaniową przy udziale profesjonalnego zarządcy, dzięki czemu każdy nabywca jest częścią lokalnej społeczności wraz z prawem głosu w kwestiach zarządzania wspólną nieruchomością.
12. Nabywcy otrzymują pełną własność hipoteczną mieszkania oraz udział w prawie własności gruntu.