Wrocław ul. Swojczycka

Wrocław ul. Swojczycka

Zgorzelec Scultetusa

Zgorzelec ul. Scultetusa

Strachocinska96

Wrocław ul. Strachocińska 96
Budynek wielorodzinny i bliźniak

Wrocław ul. Puszczykowska 3

Wrocław ul. Puszczykowska 3
Mieszkanie pod klucz

 



POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH!


Ranking kredytów hipotecznych: Gdzie najtaniej wziąć pieniądze na mieszkanie?

Symulacje kredytowe banku PKOBP (PKO.rar)
Symulacje kredytowe banku DB (DB.rar)
Symulacje kredytowe banku BZWBK (BZWBK.rar)

Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu w EURO

Wychodzą na przeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, podjęliśmy współpracę z Deutsche Bank Polska S.A
dzięki której, wszelkie formalność wymagane przy uzyskaniu kredytu w obcej walucie zostały zredukowane do minimum.
Państwa zadaniem będzie jedynie dostarczenie niezbędnych dokumentów dotyczących zatrudnienia,
pozostałe dokumenty zostaną dostarczone do banku przez nas.



Kontakty do doradców kredytowych:

DORADCA KREDYTOWY PKO BP I Oddział we Wrocławiu Beata Rodak 71 323 56 50 / 666 822 663 - beata.rodak@pkobp.pl
DORADCA KREDYTOWY BZ WBK oddział Wrocław Rynek Monika Świerczek 605 732 342 monika.swierczek@bzwbk.pl
DORADCA KREDYTOWY PKO BP oddział Wrocław Przemysław Graf 71 352 03 93 przemyslaw.graf@pkobp.pl
DORADCA KREDYTOWY PKO BP oddział Zgorzelec Andrzej Drozdowski 75 64 93 490 Andrzej.Drozdowski@agent.pkobp.pl
DORADCA KREDYTOWY PKO BP oddział Zgorzelec Katarzyna Włoch 75 77 56 615 w.26 Katarzyna.Wloch@pkobp.pl
DORADCA KREDYTOWY PKO BP oddział Zgorzelec Magdalena Kobylt 75 77 56 614 w.25 Magdalena.Kobylt@pkobp.pl
DORADCA KREDYTOWY DB PBC SA oddział Zgorzelec Donata Bem 75 77 56 964 Donata.Bem@db.com
DORADCA KREDYTOWY BZ WBK oddział Zgorzelec Marta Wochna 75 77 70 284 Marta.Wochna@bzwbk.pl