Zgorzelec Okrzei

Nowa inwestycja
Zgorzelec ul. Okrzei
Mieszkania i lokale usługowe

Zgorzelec Scultetusa

Inwestycja zakończona
Zgorzelec ul. Scultetusa
Ostatnie 4 mieszkania

Strachocinska96

Inwestycja zakończona
Wrocław ul. Strachocińska 96
Ostatnie 2 mieszkania


Nowy budynek wielorodzinny w Zgorzelcu przy ul.Scultetusa

Na obecne trudne czasy jesteśmy jeszcze my - zainwestuj szybko i pewnie Swoje pieniądze póki nie straciły na wartości.
Tylko nieruchomości w dobrych lokalizacjach gwarantują zwrot kapitału. Kup - zamieszkaj, albo kup i wynajmij - z nami masz to na bank!


Liczba mieszkań:37
Liczba miejsc postojowych
w garażu:
22
Powierzchnie mieszkań: od 38 mkw do 112 mkw
Rozkład mieszkań:2, 3, 4 pokoje
Ceny za mkw:od 5.600 zł/mkw
Powierzchnie dodatkowe:zielone tarasy
balkony
Udogodnienia:winda
wideodomofon
rolety zabezpieczające
monitoring
drewniana stolarka

Opis budynku


Ostatni etap zabudowy istniejącej pierzei przy ulicach Iwaszkiewicza i Scultetusa. Nowoczesny budynek wielorodzinny wykonany według najnowszych technologii stosowanych w budownictwie. Dwie klatki schodowe, łącznie 38 lokali mieszkalnych. Szeroki wybór opcji metrażowych oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań. Dla przyszłych mieszkańców przewidziano również podziemny garaż wielostanowiskowy - łącznie 23 miejsca postojowe. W każdym z budynków cichobieżna winda poruszająca się od poziomu garażu na poszczególne kondygnacje. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych, stolarka okienna i parapety drewniane z roletami zabezpieczającymi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi z możliwością sterowania elektrycznego, ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej sieci ciepłowniczej – niskie koszty eksploatacji oraz wygoda i bezpieczeństwo użytkowania. Mieszkańcy będą tworzyć wspólnotę mieszkaniową przy udziale profesjonalnego zarządcy, dzięki czemu każdy nabywca będzie częścią lokalnej społeczności wraz z prawem głosu w kwestiach zarządzania wspólną nieruchomością.


Inwestycja realizowana w oparciu ustawę z dnia 16 września 2011 o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. Deweloper zapewnia środków ochrony przewidzianych w art. 4 tej ustawy. W ofercie mieszkania spełniające warunki programu „Mieszkanie dla młodych” - rządowego programu wspomagającego kupno swojego pierwszego "M", poprzez dofinansowanie wkładu własnego. Aktualne informacje dotyczące warunków programu dostępne są u doradców kredytowych oraz na stronie http://mieszkaniedlamlodych.com/ . Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytowej oraz związanych z nią formalnościach. Wystarczy przekazać nam kontakt do swojego doradcy kredytowego, a my współpracując bezpośrednio z nim sprawimy, że proces uzyskania kredytu będzie dla Ciebie sprawny i nieuciążliwy. Mieszkania przystosowane są do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne, posiadają możliwość bezkolizyjnego podjazdu. Idealne rozwiązanie dla seniorów lub ludzi z niesprawnością ruchową.
Inwestycja jest zlokalizowana w zabytkowej części miasta Zgorzelec. Budynek nawiązuje do istniejącej w tej okolicy linii zabudowy, dostosowując ją jednak do współczesnych trendów i zaspakajając potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wystawa okienna poszczególnych mieszkań pozwala cieszyć się widokiem pobliskiego Przedmieścia Nyskiego z przepiękną starówką miasta Goerlitz po stronie niemieckiej oraz widokiem na zabytkową, gotycką Katedrę św. Piotra i Pawła. Inwestycja jest doskonałą propozycją dla osób szukających ciszy i spokoju, bez konieczności wyprowadzania się poza granice centrum miasta. W pobliżu znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, szkoły, apteka, przychodnia, poczta, kościół, restauracje, a także wiele terenów rekreacyjnych, ścieżki spacerowe, rowerowe i place zabaw dla dzieci. To wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią wyciszyć się na łonie natury oraz dla osób aktywnych.

Opis budynku


Standard mieszkańStandard wykończenia mieszkania przewidywać będzie:
- stolarka okienna i parapety - drewniane. Wszystkie okna z żaluzjami zewnętrznymi oraz opcją sterowania elektrycnego;
- otwory drzwiowe nieotynkowane, bez ościeżnic;
- drzwi wejściowe do mieszkania;
- w mieszkaniu wykonane podłoże betonowe pod posadzkę właściwą;
- tynki gipsowe ścian wykonane na mokro według polskiej normy PN-B-10110:2005;
- na poddaszu wykonana zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych
- sufity płyt stropowych szpachlowane
Instalacja centralnego ogrzewania
- źródłem ciepła jest centralna kotłownia miejska;
- grzejniki panelowe oraz drabinkowe wraz z zaworami termoregulacyjnymi;
- instalacja elektryczna przygotowana do strefowego sterowania ogrzewaniem;
Instalacja zimnej wody;
- instalacja wykonana z rur z tworzyw sztucznych łączonych wg technologii producenta rur. Podejścia do wanny, umywalki, zlewozmywaka, pralki i miski ustępowej.
Instalacja kanalizacyjna;
-wykonana z rur PCV, podejścia do zlewozmywaka, wanny, umywalki, pralki i miski ustępowej.
Instalacja elektryczna
- standardowa wraz z gniazdkami, włącznikami i dzwonkiem bez opraw oświetleniowych;
- przyłączenie do kuchenki elektrycznej /400V/

Do mieszkań przynależne dodatkowe powierzchnie w formie balkonów lub tarasów (na parterze).